Kniha „Můj květinový ateliér“

Letos na Valentýna vyšla moje nová kniha! Jak jinak než květinová!

Jedinečnost knihy spočívá v podrobném popisu doprovázeném detailní fotodokumentací nejrůznějších květinových vazeb, věnců, svícnů, aranží a dalších nápadů na dárky z květin napříč ročními obdobími, svátky a slavnostními událostmi. Obsahuje přes 200 návodných a ilustračních fotografií, podle kterých dokáže i začátečník vyrobit půvabný a originální dárek pro dívku, ženu či muže.

Autorka knihy zasvěcuje čtenáře srozumitelnou a čtivou formou do základů praktické floristiky, jejích technik a pojetí, ale obsahuje také řadu užitečných rad týkajících se nákupu květin, péče o ně a jejich vlastností.

Kniha potěší všechny kreativní dívky a ženy, ať už je pro ně floristika pouhým koníčkem, nebo přemýšlejí o profesionální dráze floristy.

Zakoupit lze ve všech knihkupectvích v České republice za 399,- Kč. U nás v ateliéru si jí můžete koupit i s podpisem či věnováním  za 350,- Kč. Poštovné a balné po celé ČR stojí 120,- Kč. Objednávejte, prosím, na rosmarino@rosmarino.cz.

První recenze na knihu naleznete zde nebo zde. Budu ráda, když se podělíte o své názory na knihu i vy  – buď mailem na rosmarino@rosmarino.cz nebo na facebookovém profilu Rosmarina zde .

Přeji pěkné počtení, ať se Vám knížka líbí!:-)

Můj květinový ateliér, Markéta Keclíková, nakl. SmartPress, 2017

Kniha Můj květinový ateliér