Intenzivní floristický kurz (čtyřdenní)

V tomto čtyřdenním kurzu se seznámíte se základy floristiky – dějinami, estetikou a technikou. Řekneme si, jak vybírat a nakupovat květiny, zásady péče o ně, kde čerpat další informace a rady. Dále například jak dělíme kytice a aranže, jak funguje holandská burza a mnohem více. Podělíme se také o zkušenosti s vedením květinářství. Na vyžádání Vám rádi zašleme detailní rozvrh kurzu.

Pod dohledem zkušené floristky si zhotovíte: květinové aranžmá, kytici dokulata a kytici jednostranou, svatební kytici do držáku, svatební kytici převislou, korsáž, sušené aranžmá, malý pohřební nebo sezonní věneček a dále dle potřeby je možno si uvázat i něco více.

Součástí kurzu jsou floristická skripta. Po celou dobu kurzu jsou k dispozici tuzemské i zahraniční floristické časopisy a knihy, nealko nápoje, potřebné nářadí a samozřejmě čerstvé květiny. Kurz se koná v maximálním počtu 5 účastníků, což zajišťuje individuální přístup ke každému ze zúčastněných.

Po skončení kurzu získáte certifikát o absolvování a 10% slevu na další kurz (sleva je přenosná). Doporučujeme těm, kteří se chtějí někdy v budoucnu květinám profesionálně věnovat, či všem, pro které je práce s květinami velkým koníčkem. Budeme se těšit!

Cena kurzu: 15 000 Kč včetně DPH

Termíny konání tohoto kurzu

  • 16. - 19. 10. 2018, Út - Pá denně 9:00-14:00
    Obsazeno