Květinový ateliér

Poskytujeme kompletní květinový servis zahrnující rozvoz květin, svatební floristiku, pohřební květiny, sezonní výzdobu, zejména pak tu adventní a velikonoční. Připravíme květinovou výzdobu na bankety a firemní akce. Nabízíme květinový servis pro kanceláře, hotely a restaurace.

Doručujeme květiny

Květiny na konkrétní objednávky nakupujeme přímo z holandské burzy, proto je nutné objednávat nejpozději den předem (v ojedinělých případech i týž den).

Kytici si můžete objednávat v našem E-SHOPU

Pokud si nevyberete, budeme rádi, když nás budete kontaktovat na: rosmarino@rosmarino.cz nebo tel: 777 112 115.

Uvážeme Vám jakoukoliv kytici dle Vašeho přání, ideálně pracujeme se sezonními květinami, což zaručuje příznivou cenu i dlouhou trvanlivost. Přiložit můžeme osobní pozdrav či přání, popřípadě lahev vína, bonboniéru či jinou pozornost. Před odesláním Vám pošleme fotografii kytice a budeme Vás také informovat o jejím převzetí. Pár ukázek naší práce naleznete v Galerii.

Minimální hodnota kytice či dekorace k doručení je 500 Kč, při objednávce nad 1 500 Kč je doprava po Praze 1 – 10 zdarma. Při objednávce nižší než 1 500 Kč je doprava Praze 1 a 2 za 200,- Kč, Praha 3 – 10  za 300 Kč. Květiny na konkrétní objednávky nakupujeme přímo z holandské burzy, proto je nutné objednávat nejpozději den předem (v ojedinělých případech i týž den). 

Svatby

Poskytujeme kompletní svatební výzdobu – od svatební kytice po ozdobu aut či dortu. Rádi se s Vámi nezávazně sejdeme a vybereme ty správné květiny pro Vás. Výzdobu přivezeme a naaranžujeme na místě. U nás nic není nemožné a jsme schopni vytvořit úplně vše dle Vašich představ. Na druhou stranu pokud si nevíte tak úplně rady, velmi rádi Vám ukážeme naše portfolio. Pár ukázek naší práce naleznete v Galerii.

Pro představu o cenách můžete zavítat na náš E-SHOP

Květinový servis

Doručujeme a aranžujeme řezané květiny na recepce firem a hotelů, dovezeme Vám i pokojové rostliny nebo zrevitalizujeme ty stávající. Poskytujeme pravidelný květinový servis dle Vašich požadavků – týdenní, měsíční či třeba čtvrtletní. V nabídce máme nespočet pokojových rostlin a obalů, včetně samozavlažovacích obalů Lechuza.

  • Rozvoz květin
  • Svatební floristika
  • Pohřební květiny
  • Sezonní výzdoba
  • Květinová výzdoba na bankety a firemní akce
  • Květinový servis pro kanceláře, hotely a restaurace
  • Prodej a pronájem dekorací