Květinové kurzy

V našem ateliéru se intenzivně věnujeme také floristickým kurzům a školení pro jednotlivce i skupiny. Kurzy se konají vždy v maximálním počtu 5 účastníků, tudíž je věnována maximální pozornost každému ze zúčastněných.
I proto jsou vhodné zejména pro začátečníky. Kurzy jsou postaveny především na práci s květinami, po celou dobu je Vám k dispozici zkušená floristka, která dohlíží na správnou techniku a je připravena zodpovědět veškeré Vaše otázky. Nahlédnout také můžete do tuzemských i zahraničních odborných knih a časopisů.

  • Cena kurzu zahrnuje: květiny, floristický materiál, zapůjčení pracovního nářadí, nealko nápoje.
  • Zašleme Vám fotografie z kurzu.
  • K dispozici máte veškeré potřebné nářadí, floristické doplňky a samozřejmě čerstvé květiny.
  • Nabídneme Vám výbornou kávu, na výběr máme také několik druhů čajů.
  • Po absolvování kurzu získáváte osvědčení o absolvování a 10% slevu na další kurz.
  • Vámi vytvořené kytice a aranžmá si odnášíte s sebou domů.

Všechny semináře se konají v květinovém ateliéru, ulice Odborů 8, Praha 2 – Nové Město (v blízkosti Karlova náměstí), viz kontakty. Přijít můžete také s Vašimi dětmi. Vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčkové. Na delší kurzy doporučujeme malou svačinu s sebou (lze ale i dokoupit v okolí ateliéru).

V případě firemních seminářů je místo konání dle dohody. Kurzy jsou často poptávány jako součást firemního teambuildingu.

Rezervační podmínky

Rezervace je možná po zaplacení 50 % z ceny kurzovného buď osobně, nebo bankovním převodem. Číslo účtu: 7860260023/5500, var. symbol = den a měsíc kurzu (DD/MM), do zprávy příjemci napište jméno účastníka. V ostatních případech rezervace po předchozí domluvě. Záloha je nevratná – ale vše se dá domluvit:-). Pokud bychom kurz z nějakého důvodu neotevřeli, vrací se záloha v plné výši a garantujeme slevu z dalšího kurzu jako omluvu.

Dárkové certifikáty

Nabízíme dárkové certifikáty jak na skupinové kurzy aranžování, tak i na individuální kurzy. Certifikát může být určen jak na konkrétní akci s datem či bez, tak i na určitou finanční částku. Voucher má platnost jeden rok od data vydání. Vyzvednout si jej můžete po předchozí domluvě přímo v ateliéru, nebo Vám jej zašleme jako pdf do mailu. Platit můžete převodem, v ateliéru hotově či kartou.

Pracovní semináře na jakékoliv téma (kdy si pod vedením floristky sami zkoušíte jednotlivé vazby, aranže apod.) lze uskutečnit i u Vás doma, v kanceláři či jinde. Nabízíme také individuální kurzy, například pro začínající floristy či „amatérské nadšence“!

Fotogalerie