Končí nám svatební sezóna…

Svatební sezóna 2013 byla vskutku plodná – kolem čtyřiceti svatebních kytic a výzdoby a toto číslo není pro letošek ještě zdaleka konečné! Díky všem nevěstám a ženichům za spolupráci a důvěru v náš ateliér. Jsme moc rády, že jsme se mohly účastnit vašeho velkého dne!

Za všechny přikládám malou fotogalerii a zpětnou vazbu jedné z „našich“ nevěst. Svatbička to byla vskutku vtipná  – konala se  třináctého v pátek a ještě k tomu za pět minut dvanáct!:-D Nevěsta nám pak zaslala kromě pochvalného mailu i pár fotek – za oboje moc děkujeme!!

Zde ten vzkaz:
„Dobry den,dekuji moc za nadherne kvetiny,vsichni hrozne chvalili( snad jsem rikala hodne nahlas ROSMARINO:-),ja jsem si z nich ted vyzdobila barak a moji kytici jsem ani nehazela,porad se s ni kocham a premyslim,ze s ni odjedu i na svatebni cestu:-) porad krasne drzi!myslite,ze pujde ususit?a kdyz,tak jak nejlepe s ni zachazet?jeste jednou diky a budu delat reklamu,kde budu moct:-) Katka Urbanova(Petrikova)“

A zde ty fotky:

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Krásný podzim,

Markéta

PS: Pokud byste měli zájem o zasílání novinek z Rosmarina, napište nám, prosím, vaší emailovou adresu na rosmarino@rosmarino.cz!