Svatební trendy 2013

Milé nevěsty a vy všichni koho svatby baví –

pokud vás zajímají současné svatební trendy, čtěte dále…svatební sezóna je v plném proudu!

Jedním z letošních největších hitů je tzv. Rustikální svatba – svatba v přírodním stylu s prvky jako dřevo nebo březová kůra a s dalšími rustikálními detaily. Obzvláště motiv kůry stromů bude pro rok 2013 v popředí, lze ho použít na svatební oznámení, dekorace, jmenovky i šperky. Úspěch stále slaví pytlovina a proutí, které se v kombinaci s květinami mohou stát originální svatební dekorací.

Vintage svatba – Vintage trend svatebního designu bude určujícím prvkem i pro letošní rok. Přináší měkké, uklidňující pastelové barvy jako jsou starorůžová, světle zelenkavá a krémová v kombinaci s přírodními prvky. K vintage svatbě patří samozřejmě krajkové svatební šaty ve viktoriánském stylu a vlasy zdobené květinami, spletené nebo v lehkých loknách. Motiv krajky se pak může objevit také na svatebním oznámení, svatebním dortu a dekoracích.

Trendy barvou letošního roku je rubínově červená v kombinaci s bílou a růžovou, odvážně ji i na svatebních šatech použila v kolekci svatebních šatů pro rok 2013 například Vera Wang. Další trendy barvou je světle mátově zelená, a to nejen v detailech a dekoracích, ale i na svatebních šatech, dortech, špercích…

Svatební učesy – trendy budou v každém případě copy a copánky a vlasové ozdoby vycházející opět z 20. let minulého století. Svatební šaty – Šaty mohou být volné a rozevláté, s blyštivými detaily podtrhujícími ženskost a jemnost nevěsty. Trendem zůstávají romanticky pojaté široké i splývavé sukně, bohaté řasení, krajka, živůtky s ornamenty a doplňky v podobě vějířů, kabelek a podobně.

A co je nejvíce IN? Anglická zahrada, přírodní vzhled dekorací, květiny vypadající jako čerstvě utržené ze zahrady, pivoňky a zahradní (čajové) růže a také girlandy z květin, stuh, papírových koulí….

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Krásné začátek léta,

přeje

Markéta